4. aukció
Vadász Endre (1901-1944) Szegedi halászkikötő
142

Vadász Endre (1901-1944)

Szegedi halászkikötő

Olaj, karton, 60x69 cm
Jelezve balra lent: Vadász E.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft