61. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Szegfűk köcsögben
194

Frank Frigyes (1890-1976)

Szegfűk köcsögben

Olaj, vászon, 70,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Vakrámán autográf felirat: Frank Frigyes Szegfűk köcsögben
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft