53. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Szegfűk vázában, 1932
89

Gábor Móric (1889-1987)

Szegfűk vázában, 1932

Olaj, farost, 32,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor Móricz 1932
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft