44. aukció
T. Rátz Péter 1879-1945 Székelyhíd, 1911
67

T. Rátz Péter 1879-1945

Székelyhíd, 1911

Olaj, vászon, 99,5x125 cm
Jelezve jobbra lent: Rátz 911. Székelyhíd
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 400 000 Ft