34. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Széken ülő fiatal fiú
2

Széken ülő fiatal fiú

Olaj, vászon faroston, 37,5x27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

19

Tátrai táj

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
36

Tavaszi eső után

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
38

Rőzsegyűjtők

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
104

Borongós folyópart

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
125

Nincs munka

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
158

Lugas

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft