10. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Szekér, 1895
182

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Szekér, 1895

Olaj, vászon, 35,5x29 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter, jelezve jobbra lent: 895.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

Proveniencia: Selinkó Géza gyűjtemény