45. aukció
Bosznay István (1868-1944) Szélfútta nádas, 1909, Hátoldalon: Radványi tó
73

Bosznay István (1868-1944)

Szélfútta nádas, 1909, Hátoldalon: Radványi tó

Olaj, vászon, 103x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bosznai 909
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft