13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Martyn Ferenc Pécs, kortárs aukció, álomszerű vízió
75

Martyn Ferenc (1899-1986)

Szélkakas terve I., 1955-1956 / Cím nélkül, 1955 körül

Szélkakas terve I., 1955-1956, Cím nélkül, 1955 körül
.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

Szélkakas terve I., 1955-1956
Hegesztett, kalapált vas
Magasság: 113,5 cm

PROVENIENCIA:
¦ egykor Harmat Györgyné tulajdonában, Pécs

PÁRDARABJA REPRODUKÁLVA:
¦ Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. Somogy Megyei Múzeumigazgatóság, 1985, 283.o., 1790. tétel

Cím nélkül, 1955 körül
Olaj, vászon, 50,5 x 65 cm

PROVENIENCIA: