Martyn Ferenc (1899-1986)
Szélkakas terve I., 1955-1956 / Cím nélkül, 1955 körül
Szélkakas terve I., 1955-1956
Hegesztett, kalapált vas
Magasság: 113,5 cm
PROVENIENCIA:
¦ egykor Harmat Györgyné tulajdonában, Pécs
PÁRDARABJA REPRODUKÁLVA:
¦ Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. Somogy Megyei Múzeumigazgatóság, 1985, 283.o., 1790. tétel
Cím nélkül, 1955 körül
Olaj, vászon, 50,5 x 65 cm
PROVENIENCIA: