Kortárs aukció
Szurcsik József (1959-) Szellőzők, 1994
43

Szurcsik József (1959-)

Szellőzők, 1994

Akril, olaj, vászon, 94x70 cm
"Jelezve balra lent: SZJ 1994 Hátoldalon felirat: Szurcsik József ""Szellőzők"" 94x70 cm akril-olaj 1994 (SZTE) "
Kikiáltási ár: 600 000 Ft