51. aukció
Koszta József (1861-1949) Szélmalom
134

Koszta József (1861-1949)

Szélmalom

Olaj, vászon, 39,5x47 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft