Kortárs aukció
Haraszty István (1934-) Szélrelépés, 1997
53

Haraszty István (1934-)

Szélrelépés, 1997

Olaj, farost aplikáció, 100x100 cm
Jelezve jobbra lent: Haraszty István 1997 és hátul: szélrelépés 1997
Kikiáltási ár: 420 000 Ft