73. őszi aukció
Rozsda Endre szemek, Dalí
47

Rozsda Endre (1913-1999)

Szemek – És lőn első nap (Genesis. And there was a Day. Et il y eut un premier jour), 1967

Olaj, vászon, 37,5 x 46 cm
Jelezve balra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft