33. aukció
Paál László szénaboglya finomnaturalizmus
89

Paál László (1846-1879)

Szénaboglyák, 1870 körül

Olaj, vászon, 46,5x55 cm
Jelezve jobbra lent: L. de Paál és hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 13 000 000 Ft