30. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Szénaboglyák
172

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Szénaboglyák

Olaj, papírlemez, 26x35 cm
Jelezve jobbra lent: L. Ébner
Kikiáltási ár: 480 000 Ft