48. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Szénaboglyák
20

Börtsök Samu (1881-1931)

Szénaboglyák

Olaj, vászon, 36,5x66 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft