121 legszebb magyar festmény
Csók István (1865-1961) Szénagyűjtők, 1890
16

Csók István (1865-1961)

Szénagyűjtők, 1890

Olaj, vászon, 116x137 cm
Jelezve balra lent: Csók 1890

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona