58. aukció
Mikola András (1884-1970) Szénakaszálás, 1930 körül
70

Mikola András (1884-1970)

Szénakaszálás, 1930 körül

Olaj, vászon, 64,5x94,5 cm
Jelezve balra lent: Mikola
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva: ¦ Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Miskolci Galéria, Miskolc, 1992. december, katalógus nélkül Reprodukálva: ¦ Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétű 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László – Kishonty Zsolt, MissionArt Galéria, Miskolc, 1992. 94. kép