74. Téli aukció
Ilosvai Varga István kazlak, Nagybánya
70

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szénakazlak, Nagybánya, 1928

Olaj, vászon, 41 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 928
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 70. Képaukció, 1986. szeptember (kat.: 77. Kazlak)