Best of Mű-Terem
Boromisza Tibor (1880-1960) Szénapiac I., 1912
50

Boromisza Tibor (1880-1960)

Szénapiac I., 1912

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve a hátoldalon: Szénapiac I. NB. 1912. X. Boromisza Tibor