12. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Szénapiac I., 1912
70

Boromisza Tibor (1880-1960)

Szénapiac I., 1912

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve hátoldalon: Szénapiac I. NB 912. X. Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva: Boromisza Tibor kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Szalon, 1914. január, Katalógus 43. kép Szénavásár Nagybányán (1912.)