55. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Szénásszekér, 1883
31

Mészöly Géza (1844-1887)

Szénásszekér, 1883

Olaj, fa, 10x14 cm
Jelezve hátoldalon: emlékül Mészöly Géza Paris július 20. 883
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 66. árverés, 129. tétel