33. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Szendergő
28

Vörös Géza (1897-1957)

Szendergő

Akvarell, ceruza, papír, 27x25 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 180 000 Ft