65. aukció (2020. december)
Molnár C. Pál (1894-1981) Szent Család, 1933
184

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Szent Család, 1933

Olaj, fa, 150x125,5 cm
Jelezve balra lent: MCP 1933
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

Molnár C. Pál festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1934. január, 43. tétel (Szent Család I.), vagy 52. tétel (Szent Család II.) vagy 132. tétel (Szent Család címmel)

Kiállítva/Exhibited:

– II. Mostra Internazionale d’Arte Sacra di Roma, 1934. február 11-június 13-ig, Róma, Galleria Nazionale d’Arte Moderna di Valle Giulia, Magyar Pavilon

Reprodukálva/Reproduced:

– Magyarok a Római Egyházművészeti Kiállításon, in: Az Ujság Vasárnapja, 1934, 7. szám