51. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Szent György-hegy
178

Telepy Károly (1828-1906)

Szent György-hegy

Olaj, vászon, 47x82,5 cm
Jelezve jobbra lent (karcolva): Telepy K.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
‣ Telepy kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 17. (Szigliget mellől) vagy 80. (Szent-György) számon