31. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Szent János kórház, 1915
40

Háry Gyula (1864-1946)

Szent János kórház, 1915

Olaj, fa, 15x18,5 cm
Jelezve jobbra lent: 1915. Bpest Szt. János kórház - Háry Gy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft