17. aukció
Kárpáthy Jenő (1870-1950) Szent Margherita sziget
178

Kárpáthy Jenő (1870-1950)

Szent Margherita sziget

Olaj, vászon, 100x151 cm
Jelezve jobbra lent: Kárpáthy Jenő Sta Margherita Sziget
Kikiáltási ár: 750 000 Ft