18. aukció
Brodszky Sándor (1819-1901) Szent Margit zárdájának romjaiból
118

Brodszky Sándor (1819-1901)

Szent Margit zárdájának romjaiból

Olaj, vászon, 32x43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Brodszky S.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Hátoldalon hagyatéki címke: Brodszky Sándor hagyatéka, 5299. szám