66. aukció (2021. június)
Schéner Mihály (1923-2009) Szent Mihály-napi játékok, 1987
21

Schéner Mihály (1923-2009)

Szent Mihály-napi játékok, 1987

Olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Játékos figurák 1987. Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 3 000 000 Ft