37. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Szent Sziget
21

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Szent Sziget

Olaj, karton, 33x36,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft