57. aukció
Kmetty János (1889-1975) Szentendre
212

Kmetty János (1889-1975)

Szentendre

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 000 000 Ft

Aucionálva:
‣ BÁV 44. árverés, 164. tétel