68. Aukció
Ámos Imre (1907-1944) Szentendre, 1937
40

Ámos Imre (1907-1944)

Szentendre, 1937

Akvarell, gouache, papír, 31 x 29 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos I. 1937
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

– Petényi Katalin: Ámos Imre. Corvina Kiadó, Budapest 1982, 48. kép, 103. oldal