37. aukció
Bene Géza (1900-1960) Szentendre, 1948
95

Bene Géza (1900-1960)

Szentendre, 1948

Olaj, fa, 30,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza 948, Jelezve jobbra fent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 550 000 Ft