39. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Szentendre
89

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Szentendre

Olaj, vászon, 50,5x41 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
•Kosztolányi-Kann Gyula és Mattyasovszky-Zsolnay László festményeinek és rajzainak kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1916. katalógus: 117.
•„A Magyar Művészetért”. Műcsarnok, Budapest,