42. Aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Szentendre
155

Barcsay Jenő (1900-1988)

Szentendre

Olaj, papír kartonon, 48,5x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft