52. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Szentendrei balkon
171

Vörös Géza (1897-1957)

Szentendrei balkon

Olaj, vászon, 101,5x61 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft