28. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Szentendrei cirkusz
115

Vörös Géza (1897-1957)

Szentendrei cirkusz

Olaj, vászon, 54,5x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: VörösGéza
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

149

Vörös Géza (1897-1957)

Női portré

Kikiáltási ár: 320 000 Ft