Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Korniss Dezső (1908-1984) Szentendrei csendélet, 1935 körül
201

Korniss Dezső (1908-1984)

Szentendrei csendélet, 1935 körül

Olaj, vászon, 114,5x75,5 cm