42. Aukció
Kmetty János (1889-1975) Szentendrei délután
147

Kmetty János (1889-1975)

Szentendrei délután

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 600 000 Ft