17. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Szentendrei domboldal
202

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendrei domboldal

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 650 000 Ft