65. aukció (2020. december)
Istókovits Kálmán (1898-1990) Szentendrei Duna (Duna Szentendrén), 1929
153

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Szentendrei Duna (Duna Szentendrén), 1929

Olaj, vászon, 100x149 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits K. 1929
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft