18. aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Szentendrei emlék
177

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Szentendrei emlék

Akvarell, gouache, papír, 36x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 120 000 Ft

BÁV 75. aukció, 172. tétel