25. aukció
Bene Géza (1900-1960) Szentendrei fák, 1956
78

Bene Géza (1900-1960)

Szentendrei fák, 1956

Olaj, karton, 37x45,5 cm
Jelezve balra lent: Bene, Jelezve hátoldalon: Bene Géza, 1956
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft