52. aukció
Modok Mária 1896-1971 Szentendrei házak, 1960 körül
124

Modok Mária 1896-1971

Szentendrei házak, 1960 körül

Olaj, vászon, 39,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Modok
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Kiállítva:‣ Szentendrei festők kiállítása.Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1966. katalógus: szám nélkül‣ Dévényi Iván gyűjteménye. Múzeumi Képtár, Győr, 1977. katalógus: szám nélkül‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény ki