12. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Szentendrei háztetők, 1938
190

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Szentendrei háztetők, 1938

Olaj, fa, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 938
Kikiáltási ár: 480 000 Ft