Időzített online grafikai aukció
Czóbel Béla
47

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendrei kert

Tempera, pasztell, akvarell, papír, 43,5 x 63,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

61

Czóbel Béla (1883-1976)

Könyöklő nő

Kikiáltási ár: 220 000 Ft