59. aukció
Kmetty János (1889-1975) Szentendrei kertben
188

Kmetty János (1889-1975)

Szentendrei kertben

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve balra lent: Kmetty Jelezve hátoldalon: Kmetty 40x50
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft