29. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Szentendrei kertrészlet
168

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendrei kertrészlet

Olaj, vászon, 55x68 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft