50. Jubileumi Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendrei lejtős utca
55

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendrei lejtős utca

Olaj, vászon, 49,5x63,5 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ Perlrott Csaba Vilmos emlékkiállítása. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1977. katalógus: 41. ‣ Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye. Szekszárdi Művészetek Háza, Szekszárd, 1987. janu