39. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Szentendrei lépcső
179

Vörös Géza (1897-1957)

Szentendrei lépcső

Olaj, vászon, 86,5x66,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Virág Judit Galéria 27. árverés, 207. tétel