27. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Szentendrei lépcső
207

Vörös Géza (1897-1957)

Szentendrei lépcső

Olaj, vászon, 84x65 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft